Onze medewerkers

Hazera Seeds B.V. verkoop-team Benelux

 


 

AndreBoot_115

André Boot | Gewasspecialist Ui en Peen

Regio Zuid-Nederland en België
 andre.boot@hazera.com

+31 6 41 65 40 80

 

Denis Desrumaux pasfoto dec2010_115

Denis Desrumaux | Gewasspecialist Witlof

Regio België: Brabant, Antwerpen, Limburg, Wallonie

 denis.desrumaux@hazera.com

+32 495 360 829

 

TheoDriessen2007_115

Theo Driessen| Gewasspecialist Courgette, Bloemkool, Broccoli, Ui

Regio Zuid-Nederland

 theo.driessen@hazera.com

 +31 651 59 59 41

 

Frank Druyff_115

Frank Druyff | Gewasspecialist Ui en Peen

Regio Noord-Nederland

 frank.druyff@hazera.com

 +31 634 869 705

 

Arie.Oomen

Arie Oomen | Gewasspecialist witlof, bospeen en suikermais  (Nederland)
Gewasspecialist prei en andijvie (regio Zuid-Nederland)

 arie.oomen@hazera.com

 +31 651 846 740

 

FransvanderPloeg_115

Frans van der Ploeg | Gewasspecialist Brassica

Regio Noord- en Zuid-Holland en Noord-Friesland

 frans.van.der.ploeg@hazera.com

 +31 651 84 67 42

 

PietSteenks_2007_115

Piet Steenks | Gewasspecialist Radijs & Industrie, Gewasspecialist radijs en sla

 piet.steenks@hazera.com

 +31 653 235 059

 

JohanVandenabeele_115

Johan Vandenabeele | Vertegenwoordiger

Regio West – en Oost-Vlaanderen

johan.vandenabeele@hazera.com

+32 496 24 57 96 | 0800 840 50 (gratis vanuit België)

 

Sweijen Roland

Roland Sweijen | Product Development Manager

Regio Benelux

 roland.sweijen@hazera.com

 +31 6 419 70 122

 

Hein Molenkamp pasfoto 2013

Hein Molenkamp | Gewasspecialist Ui en Spruitkool

Regio Noord-Nederland

 hein.molenkamp@hazera.com

 +31 6 42 31 29 44

 

Seelen, Sjraar

Sjraar Seelen | Gewasspecialist Prei en Sla

 sjraar.seelen@hazera.com

 +31 6 55 33 39 27

 

014-10 Personeelsmutaties - Staff mutations NiZ-HaG

Marieke Mulders | Product Development Specialist

 marieke.mulders@hazera.com

 +31 6 22 91 87 13

 

Geert van der Wel | Gewasspecialist tomaat

 geert.van.der.wel@hazera.com

 +31634594516

 

Jan Espeel | Gewasspecialist prei

 jan.espeel@hazera.com

 +32478998642