Onze medewerkers

Hazera Seeds B.V. verkoop-team Benelux


 

AndreBoot_115

André Boot | Gewasspecialist Ui en Peen

Regio Zuid-Nederland en België

andre.boot@hazera.com

+31 6 41 65 40 80

Denis Desrumaux pasfoto dec2010_115

Denis Desrumaux | Gewasspecialist Witlof

Regio België: Brabant, Antwerpen, Limburg, Wallonie

 denis.desrumaux@hazera.com

+32 495 360 829

Arie Oomen | Gewasspecialist witlof, bospeen en suikermais  (Nederland)
Gewasspecialist prei en andijvie (regio Zuid-Nederland)

 arie.oomen@hazera.com

 +31 651 846 740

FransvanderPloeg_115

Frans van der Ploeg | Gewasspecialist Brassica

Regio Noord- en Zuid-Holland en Noord-Friesland

 frans.van.der.ploeg@hazera.com

 +31 651 84 67 42

PietSteenks_2007_115

Piet Steenks | Gewasspecialist Radijs & Industrie, Gewasspecialist radijs en sla

 piet.steenks@hazera.com

 +31 653 235 059

Sweijen Roland

Roland Sweijen | Product Development Manager

Regio Benelux

 roland.sweijen@hazera.com

 +31 6 419 70 122

Hein Molenkamp pasfoto 2013

Hein Molenkamp | Gewasspecialist Ui en Spruitkool

Regio Noord-Nederland

 hein.molenkamp@hazera.com

 +31 6 42 31 29 44

Karel Welten | Gewasspecialist tomaat

 karel.welten@hazera.com

 +31643840733

Jan Espeel | Gewasspecialist prei

 jan.espeel@hazera.com

 +32478998642

Marcel van Kester | Gewasspecialist tomaat

  marcelvan.kester@hazera.com

+31 (0)643840734

Menno van der Vlies | Gewasspecialist Ui

  mennovander.vlies@hazera.com

+31 (0)639004491

Johan van Dalen | Gewasspecialist Ui

  johanvan.dalen@hazera.com

+31 (0)643840731

John Schuurman | Gewasspecialist ui, prei en courgette

  john.schuurman@hazera.com

+31 (0)618195312

Liesbet Bruyneel | Gewasspecialist België

 liesbet.bruyneel@hazera.com

00 32 497 83 76 75